Archiwum kategorii: Informacje

Jak zamknąć konto w banku?

przez | 17 września 2015

Ostatnio przedstawiłem wam po raz pierwszy propozycję otwarcia konta bankowego, promocję w której za samo otworzenie konta otrzymujemy premię 55 zł, a jeśli się postaramy i założymy dodatkowo lokatę możemy zarobić ponad 80 zł. Dodatkowo ostatni rok obfity był w różnego typu promocje bankowe, które pozwalały zyskać dodatkowe pieniądze za korzystanie z różnych usług banków,… Czytaj dalej »

Pożyczka krótkoterminowa czy kredyt na karcie kredytowej – co wybrać

przez | 5 sierpnia 2015

Kiedy nagle potrzebujesz pieniędzy na jakiś pilny i nieprzewidziany wydatek lub brakuje Ci środków na życie, żeby przeżyć do kolejnej wypłaty, zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze. Zaciągnąć szybką pożyczkę krótkoterminową czy wykorzystać kredyt na karcie kredytowej?   Pożyczka krótkoterminowa a kredyt na karcie Jeden z bardziej znanych serwisów pożyczkowych w Polsce – serwis Wonga… Czytaj dalej »

Koniec tradycyjnego pieniądza?

przez | 4 listopada 2013

Dwa dni temu, Puls Biznesu napisał, że Szwedzi wolą cyfrowy pieniądz. Szwedzi lubią plastikowy pieniądz zapewne ze względu na wygodę płacenia i bezpieczeństwo, gdyż na pewno nikt ich nie okradnie z gotówki. Z drugiej strony znajdują się ludzie wieszczący spisek rządów i banków, którzy rzekomo dzięki płaceniu kartą będą miały stuprocentową kontrolę nad wszystkimi transakcjami.… Czytaj dalej »