55 zł premii za otworzenie darmowego konta w Raiffeisen Polbanku

przez | 23 marca 2015

Zreflektowałem się, gdyż miałem nie wrzucać wpisu o promocji, o której można było w poniedziałek przeczytać chyba na wszystkich możliwych blogach finansowych. Sam chętnie napiszę o tej promocji, gdyż w bardzo łatwy sposób możemy zarobić 55 zł za założenie samego konta, więc sprawa jest dużo prostsza niż wcześniejsze promocje, w których wymogiem było założenie lokaty 3 miesięcznej na minimum 1000 zł.

Comperia bonus baner

Jak zyskać obiecane 55 zł?

Wystarcz zarejestrować się poprzez nową promocję ComperiaBonus, a następnie założyć darmowe konto o nazwie “Wymarzone Konto” w Raiffeisen Polbanku. Bardzo proste? Tak, wystarczą nam standardowe nasze dane, numer telefonu oraz adres e-mail, a wszystko załatwimy przez internet w kilka minut.

Zarejestrować się w promocji ComperiaBonus należy do 15 kwietnia 2015 roku, a założyć konto do 30 kwietnia tego roku. Nie należy jednak zwlekać, gdyż bank zastrzegł sobie możliwość zakończenia promocji szybciej, będzie zapewne zależało to od ilości wniosków jakie otrzymają.

ComperiaBonus do 15 maja powiadomi mailowo uczestników o przyznanej premii i prześle link, w którym aktywujemy wypłacenie należnej nam premii. Premia zostanie wypłacona nam do 29 maja na “Wymarzone Konto” w Raiffeisen Polbanku.

Kliknij tutaj aby założyć darmowe konto z premią 55 zł

Dodatkowe 10 zł + 4% za założenie lokaty min. 1000 zł

Jeśli chcielibyście wycisnąć większy bonus z tej promocji i macie wolne 1000 zł, które możecie zamrozić na trzy miesiące, bank kusi dodatkowym bonusem za założenie lokaty poprzez oficjalną aplikację mobilną banku. Oprócz odsetek od lokaty w wysokości 4% brutto otrzymamy 10 zł dodatkowej premii. Wpłacając 1000 zł otrzymamy łącznie 18,1 zł, a wpłacając maksymalną kwotę 10 000 zł otrzymamy 91 zł z tytułu odsetek i premii po trzech miesiącach.

Comperia bonus promocja

Czy są jakieś haczyki w tej promocji

  1. Karta do konta, z której możemy zrezygnować podczas zakładania konta. Karta kosztuje 3 zł miesięcznie.
  2. Bardzo ważne, a często pomijany jest fakt, że powinno wykonać się jakiś ruch na rachunku, aby bank przypadkowo nie zamknął nam go nim zamkniemy konto po zakończeniu promocji. Cytat z regulaminu “bank ma prawo zamknąć nam rachunek z dwumiesięcznym terminem wypowiedzenia, jeśli w ciągu 45 dni od otwarcia nie wpłyną tam żadne środki.

Harmonogram promocji

  • do 15 kwietnia 2015 roku – zarejestrować się w programie ComperiaBonus
  • do 30 kwietnia 2015 roku – założyć “Wymarzone Konto” w Raiffeisen Polbanku
  • do 15 maja 2015 roku – otrzymamy wiadomość mailową od ComperiBonus aby wypłacić premię (mamy na to 5 dni)
  • do 29 maja 2015 roku – otrzymamy premie na rachunek w Raiffeisen Polbanku

Kliknij tutaj aby założyć darmowe konto z premią 55 zł

Dziękuję wszystkim za skorzystanie z promocji

Wszystkim, którzy skorzystali z promocji rejestrując się poprzez link z mojego bloga chciałem bardzo podziękować. Mam nadzieję, że sposób w jaki opisałem promocję jest jasny i pozwoliło wam to zaoszczędzić czas na czytanie regulaminów. Na blogu wkrótce pojawi się zakłada z aktywnymi promocjami bankowymi, na których i wy i ja będę mógł zarobić dodatkowe pieniądze.

2 myśli nt. „55 zł premii za otworzenie darmowego konta w Raiffeisen Polbanku

  1. Pingback: Aktualizacja najlepszych lokat i kont oszczędnościowych – kwiecień 2015 rok - Niezależność finansowa

  2. Pingback: Jak zamknąć konto w banku? - Niezależność finansowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *